Aktualności

Japońskie oleje ENEOS teraz w ofercie CARSPEED

piątek, 2014-10-10

Szanowni Państwo,
miło nam zakomunikować, że w ostatnim czasie rozszerzyliśmy ofertę o japońskie oleje ENEOS. Są to produkty klasy premium, stosowane przez znaczną większość japońskich producentów aut do zalewania na tzw. pierwszy montaż, czyli do fabrycznie nowych pojazdów. Szczegółowe informacje na temat produktów ENEOS można uzyskać kontaktując sie z naszym działem sprzedaży.
Mamy nadzieję, że japońska jakość po raz kolejny zostanie przez Państwa doceniona a oleje ENEOS spotkają się z Państwa zainteresowaniem.
Zapraszamy do zakupu.

Z pozdrowieniami

CARSPEED Automotive Poland 

więcej

Druga runda Miata Mini Challenge zakończona!

piątek, 2013-06-28


W dniu 22 czerwca na Autodromie w Biłgoraju rozegrana została Runda II imprezy Miata miniChallenge 2013 organizowanej przez MX-5 Klub Polska. Celem imprezy jest podnoszenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym przez doskonalenie umiejętności prowadzenia samochodu pod okiem profesjonalnych instruktorów rajdowych oraz promocja najpopularniejszego roadstera na Świecie  - Mazdy MX-5. (...)

 

więcej

Zmiana godzin pracy 22 kwietnia 2013

sobota, 2013-04-20

Szanowni Państwo, informujemy, że ze względów organizacyjno-technicznych w dniu 22 kwietnia 2013r nasze biuro handlowe będzie czynne w godzinach 8:30 - 15:30. Przepraszamy za uniedogodnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Z pozdrowieniami
CARSPEED Lublin

więcej

Możliwe utrudnienia w korespondencji mailowej

poniedziałek, 2012-12-31

Szanowni Klienci, 
informujemy, że w związku ze zmianą serwera www/ftp/email na bardziej wydajny, w dniach 31.12.2012 - 03.01.2013 mogą wystąpić utrudnienia w korzystaniu z serwisu www.carspeed.pl oraz opóźnienia w korespondencji e-mail. Jednocześnie zapewniamy, że na wszystkie otrzymane e-maile postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak to będzie możliwe. Przepraszamy za powstałe niedogodności i liczymy na Państwa wyrozumiałość. 
Pozdrawiamy - zespół Carspeed Lublin. 

więcej
Cena dnia

Oferta
Realizacja: evosoft