O firmie

Witamy Państwa na naszej stronie!

Spółka CARSPEED oficjalnie rozpoczęła swą działalność na początku 2005 roku. Od samego początku działania, domeną naszej firmy jest oferowanie najwyższej jakości produktów i usług przy zapewnieniu korzystnych poziomów cenowych. Podstawowym wyznacznikiem polityki firmy jest uczciwe i profesjonalne traktowanie Klientów zarówno przy transakcjach jak i obsłudze posprzedażnej (realizowanie praw gwarancyjnych, reklamacje itp.). Właściwe spojrzenie na  kwestię jakościowo-cenową, rzetelność oraz entuzjastyczne a nawet hobbystyczne podejście właścicieli i pracowników do przedmiotu działalności spółki bardzo szybko zaowocowały stale powiększającym się gronem zadowolonych Klientów. Wraz z upływem czasu coraz więcej Klientów trafia do nas z "polecenia", a to dla nas najbardziej satysfakcjonujące. Jakość naszych produktów i usług oraz wysoki standard obsługi potwierdzają Firmy współpracujące z nami od kilku lat w zakresie odbioru części czy obsługi floty.

W naszej ofercie znajdą Państwo prawie wszystkie części zamienne do niemal wszystkich samochodów spotykanych na naszych drogach. Jesteśmy bezpośrednim importerem oraz dystrybutorem części zamiennych stosowanych na pierwszy montaż (OE, OEM) a także certyfikowanych produktów alternatywnych - najbardziej renomowanych producentów. Współpracujemy z największymi koncernami motoryzacyjnymi, producentami i importerami. Sprowadzamy również części na indywidualne zamówienia. Specjalizujemy się w autach marki Mazda, Toyota, Ford, grupa VAG, do których jesteśmy w stanie zapewnić 100% pokrycia w częściach. Nie oznacza to jednak, że pozostałe marki dalekowschodnie i europejskie są nam obce. Sprzedawane przez nas produkty posiadają gwarancję producenta, pochodzą z legalnych oficjalnych źródeł i są w 100% oryginalne, dzięki czemu ich zakup i użycie nie wiąże się z jakimkolwiek ryzykiem i gwarantuje bezpieczeństwo.

Poza tradycyjną formą sprzedaży hurt-detal, prowadzimy także sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju i Europy (akceptujemy płatności zarówno przelewem jak i za pobraniem). W ramach polityki jakościowej staramy się, aby przesyłka wraz z dokumentem sprzedaży dotarła do Państwa jak najszybciej. W trosce o Klientów kupujących wysyłkowo, wysyłki są realizowane we współpracy z firmą kurierską, a paczki mają ubezpieczenie na pełną wartość. Dzięki temu transakcje na odległość są szybkie i bezpieczne.

Cena dnia

Oferta
Realizacja: evosoft