Aktualności

Cenniki części zamiennych i akcesoriów - kwiecień 2019

poniedziałek, 2019-04-01

Szanowni Klienci, informujemy, że od dnia 01.04.2019r obowiązuje nowy cennik oryginalnych części zamiennych i akcesoriów Mazda Genuine Parts. W związku z tym kosztorysy i wyceny sporządzone przez naszą firmę przed kwietniem 2019 tracą ważność ofertową i wymagają potwierdzenia lub aktualizacji cen. Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na wyrozumiałość.

 

więcej

RODO - Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

czwartek, 2018-05-24

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych ma charakter informacyjny w celu realizacji obowiązków informacyjnych wynikających z przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej RODO). Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych przedstawiamy informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:

więcej

Oświadczenie sprzedawcy

piątek, 2016-12-30

 


 

więcej

Specjalna oferta dla odbiorców hurtowych

poniedziałek, 2016-01-04

Szanowni Państwo, 
jako bezpośredni importer oryginalnych części GENUINE PARTS a także OEM/OES/Aftermarket do samochodów japońskich, zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych (sklepy, warsztaty, floty).

Zapewniamy absolutnie wszystkie części do każdego modelu MAZDY, TOYOTY, LEXUSA, MITSUBISHI, INFINITI oraz wybrane części do pozostałych aut japońskich.

 

więcej
Cena dnia

Oferta
Realizacja: evosoft
UE

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w przyszłość