Aktualności

Zmiana cen MAZDA GENUINE PARTS

niedziela, 2018-04-01

Szanowni Klienci, w związku z rewizją cen przez Mazda Motor Corp. informujemy, że od dnia 01.04.2018r obowiązuje nowy cennik oryginalnych części zamiennych i akcesoriów Mazda Genuine Parts. W związku z tym kosztorysy i wyceny sporządzone przez naszą firmę przed kwietniem 2018 tracą ważność ofertową i wymagają potwierdzenia lub aktualizacji cen. Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za  wyrozumiałość.

więcej

Specjalna oferta dla odbiorców hurtowych

poniedziałek, 2016-01-04

Szanowni Państwo, 
jako bezpośredni importer oryginalnych części GENUINE PARTS a także OEM/OES/Aftermarket do samochodów japońskich, zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych (sklepy, warsztaty, floty).

Zapewniamy absolutnie wszystkie części do każdego modelu MAZDY, TOYOTY, LEXUSA, MITSUBISHI, INFINITI oraz wybrane części do pozostałych aut japońskich.

 

więcej

Oświadczenie sprzedawcy

wtorek, 2014-12-30

 


 

więcej

Japońskie oleje ENEOS teraz w ofercie CARSPEED

piątek, 2014-10-10

Szanowni Państwo,
miło nam zakomunikować, że w ostatnim czasie rozszerzyliśmy ofertę o japońskie oleje ENEOS. Są to produkty klasy premium, stosowane przez znaczną większość japońskich producentów aut do zalewania na tzw. pierwszy montaż, czyli do fabrycznie nowych pojazdów. Szczegółowe informacje na temat produktów ENEOS można uzyskać kontaktując sie z naszym działem sprzedaży.
Mamy nadzieję, że japońska jakość po raz kolejny zostanie przez Państwa doceniona a oleje ENEOS spotkają się z Państwa zainteresowaniem.
Zapraszamy do zakupu.

Z pozdrowieniami

CARSPEED Automotive Poland 

więcej
Cena dnia

Oferta
Realizacja: evosoft
UE

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w przyszłość